نمای استرچ متال

نمای استرچ متال

طراحی و اجرای نمای استرچ متال

نمای استرچ متال یکی از مدرن ترین نماهایی است که به عنوان نمای دو پوسته طراحی و اجرا می شود که بیشتر در ساختمانهای تجاری و تفریحی استفاده می شود.

استرچ متال (پانچ متال) پنل هایی از جنس آهن ، آلومینیوم ،استیل، مس و برنج می باشد که در طی پروسه تولید برش داده شده و سپس تحت کشش قرار می گیرد. این پنل ها با نام استرچ متال یا اکسپند متال نامیده می شود.

فیلم آموزشی مراحل ساخت پنل استرچ متال توسط شرکت بهساز نما

مشخصات فنی استرچ متال

صفحات توری اکسپند متال با ضخامت های مختلفی ار 0.2 تا6 میلیمتر و با هر طولی تولید می شود. این صفحات با چشمه هایی از 6*4 میلیمتر تا75*200 میلیمتر قابل تولید می باشد و همچنین به طور کلی صفحات اکسپند متال در ضخامت ها و رنگ های متنوعی تولید می شود.

در تولید صفحات استرچ متال قطر چشمه ها با توجه با نظر طراحان و معماران تولید شده که این امر زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد.

نمای استرچ متال

محل نصب استرچ متال – پانچ متال

استرچ متال به علت نوع ساختار و حالت نیمه شفافی که ایجاد می نماید هم باری نماهای ساختمان و هم برای سقف های کاذب استفاده می شود و زیبایی و حس خاصی ایجاد می نماید.

نمای استرچ متال

روش نصب استرچ متال – پانچ متال

تایل های استرچ متال را می توان به روش های مختلفی در نمای بیرون و داخلی نصب نمود. در برخی از وارد این تایل ها به صورت قاب ساخته شده و بر روی سازه پیش بینی شده زیرسازی نصب می شود.

نمای استرچ متال

مزایای استفاده از استرچ متال – پانچ متال

نمای استرچ متال

* تنوع طرح و رنگ در پنل های استرچ متال زیاد می باشد.

* با توجه به اینکه پنل های استرچ متال به عنوان پوسته دوم استفاده می شود می تواند به عنوان محافظ بر روی شیشه های نما قرار گیرد و از این طریق می توان اشعه خورشید را کنترل نمود.

* با توجه به نوع پنل های استرچ متال می توان با نورپردازی های مختلف در پشت پنل ها در شب نمای درخشان و چشمگیری را ایجاد نمود و از این رو به این نما ، نماهای شب هم گفته می شود.

* پنل های استرچ متال تنها نمایی است که در باطن خود نمایی سه بعدی داشته و ازاین جهت جلوه ای شیک و سه بعدی را روی نما ایجاد می کند.

طراحی و اجرای نمای استرچ متال  تخصص شرکت بهساز نما

باید گفت که در زمینه طراحی و اجرای نمای استرچ متال و همچنین تهیه ورق های پانچ شده و اتصالات زیرسازی نمای خشک ، کیفیت محصول و همچنین اجرای مناسب حرف اول را می زند، بنابراین توصیه می شود که طراحی و اجرای نمای استرچ متال و همچنین مونتاژ ، برش ، پانچ و نصب ورق های استرچ متال را به متخصصین امر یعنی شرکتهای مجری نمای خشک سپرده و از محصولات با کیفیت در این زمینه استفاده کنید تا نتایج دلخواه حاصل شود.

اگر به دنبال یک مرکز مورد اعتماد برای طراحی و اجرای نمای استرچ متال و همچنین مشاوره خرید صفحات استرچ متال هستید، می توانید روی کمک ما حساب کنید.شرکت بهساز نما متخصص طراحی و اجرای نمای خشک شامل اجرای نمای آجرخشک ، طراحی واجرای نرده شیشه ای ، اجرای لوور و یا شیدر آلومینیومی ، اجرای نمای فریم لس آهنی ، طراحی و اجرای سقف شیشه ای اسکای لایت ، ساخت پنجره های ترمال بریک ،اجرای نمای کرتین وال فیس کپ ، اجرای نمای سرامیک خشک،اجرای نمای کامپوزیت ،تولید ونصب صفحات استرچ متال ، اجرای نمای سنگ خشک ، اجرای نمای شیشه ای اسپایدر ،  طراحی واجرای نمای HPL ، اجرای نمای چوب ترموود ، اجرای نمای بتن اکسپوز ، نمای بتن جی اف آر سی و فروش اتصالات نمای خشک  بوده و جزء شرکتهای پیشتاز در این زمینه می باشد و به عنوان برترین شرکت طراح و مجری نمای خشک با بهره گیری از کادری مجرب، ماهر و متعهد با نهایت افتخار و احترام در خدمت شما می باشد ، و همچنین برای دریافت اطلاعات فنی می‌توانید از سایت شرکت به نشانی https://behsaznama.ir  بازدید کرده و یا جهت گرفتن مشاوره با شماره‌های 09022142028-  09122142028 با ما در  تماس باشید.ید.