مشاوره و طراحی نما

مدیریت پیمان و اجرای نما

مشاوره و طراحی نماهای مدرن

مدیریت پیمان و اجرای نمای خشک از آن دسته بحث های داغی است که تقریبا نقل تمام محافل معماری و عمرانی است! ما هم به عنوان یکی از برترین فعالان این حوزه دوست نداریم از این قافله عقب بمانیم. پس فرصت حاضر را غنیمت می دانیم تا شما را با مبحث مدیریت پیمان و اجرای نمای خشک آشنا کنیم. لطفا به هیچ وجه این مطلب مختصر، اما مفید را از دست ندهید!

ممکن است بگویید اصلا منظورتان از این نماهای مدرن که درباره لزوم مشاوره در طراحی آن ها صحبت می کنید، چیست؟ این نماها چه ویژگی هایی دارند؟ خدمتتان عارض خواهیم شد.

مدیریت پیمان و اجرای نما
آشنایی با نماهای مدرن و ویژگی های آن ها

همان طور که می دانید، منظور از نمای ساختمان بخش بیرونی آن است. جالب است بدانید که نما مهم ترین بخش در خارج ساختمان است که طراحی آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. می دانید چرا؟

چون نمای ساختمان مستقیما در معرض عوامل جوی مختلفی همچون باد و باران و نور خورشید و… قرار دارد. بنابراین اگر در ساخت آن از مصالح مناسب استفاده نشود، طولی نخواهد کشید که کارایی و زیبایی خود را از دست خواهد داد. بدین ترتیب شما می مانید و یک نما که نه زیبا است، نه کارآمد!

نمای ساختمان تفکرات معمار و شخصیت خانه را به نمایش می گذارد. شک نداریم که بارها و بارها با دیدن ساختمان های باشکوه و زیبا ذوق و سلیقه معمار آن را تحسین کرده اید. نماسازی در دنیای امروز به دو شیوه قابل انجام است. نخست طراحی نمای کلاسیک که از آن تحت عنوان نمای رومی نیز یاد می شود و دیگری طراحی نمای مدرن

مدیریت پیمان و اجرای نما
تفاوت نمای کلاسیک و مدرن

آنچه موجب ایجاد تفاوت میان دو سبک نمای کلاسیک و نمای مدرن شده است، میزان تزئینات ساختمان است. نماهای مدرن به اندازه نماهای کلاسیک پر زرق و برق و شلوغ نیستند. در طراحی این نماها دو یا چند متریال با رنگ های گوناگون را مورد استفاده قرار می دهند. نقوش استفاده شده در این نمای پر طرفدار با توجه به سلیقه کارفرما و به صورت ترکیبی از خط های افقی و عمودی و اجزای زاویه دار اجرا می شود. از زیبایی و جذابیت این نقش ها هرچه بگوییم، حق مطلب را ادا نکرده ایم.

حالا می رویم سراغ مصالح مصرفی استفاده شده در طراحی نماهای مدرن. جالب و در عین حال لازم است بدانید که انتخاب مصالح استفاده شده در این روش علاوه بر سلیقه مشتری، تابع شرایط جوی منطقه نیز هست. علاوه بر بتن که ستون فقرات معماری مدرن محسوب می شود، استفاده از آجرهای نسوز، آلومینیوم یا کامپوزیت، سنگ طبیعی، سرامیک، چوب ترمو، اچ پی ال، لوور، شیشه کرتین وال و فریم لس و اسپایدر و… در این نوع نما بسیار رایج است.

مدیریت پیمان و اجرای نما
ویژگی های حائز اهمیت نمای مدرن ساختمان

شاید برایتان جالب باشد بدانید؛ تاکید نمای مدرن بر به کارگیری خطوط افقی و عمودی است. عناصر استفاده شده در این نما باید حتما به صورت 90 درجه قرار بگیرند. استفاده از ترکیبات نامتقارن و اشکال هندسی مستطیلی، استوانه ای و مکعبی بر زیبایی و جذابیت این نما افزوده است. استفاده از پنجره های بزرگ و عدم به کارگیری تزئینات از دیگر ویژگی های مهم نماهای مدرن محسوب می شود. نورپردازی و سادگی دو اصل مهم در نمای مدرن ساختمان محسوب می شوند. از همین رو پنجره های استفاده شده در این نوع نما را به صورت افقی و عمودی و به شکل گسترده ای از کف تا سقف تعبیه می کنند. بدین ترتیب نور طبیعی به عمق خانه نفوذ کرده و زیبایی فضا را چندین برابر می کند.

از دیگر خصوصیات مهم نماهای مدرن ساختمان می توان موارد زیر را برشمرد:
– عملکردی بودن
– امکان طراحی نما با استفاده از مصالح سنتی، مصالح جدید یا ترکیبی از این دو
– به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و روش های اجرا
– اقتصادی بودن

مدیریت پیمان و اجرای نما
عوامل تاثیرگذار بر نماسازی مدرن

ماجرا فقط به خوش سلیقگی کارفرما و توان مالی و بودجه ای که در اختیار دارد، ختم نمی شود. عوامل متعدد و متنوعی وجود دارند که نماسازی مدرن را تحت تاثیر قرار می دهند. از جمله مهم ترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع کاربری ساختمان ( تجاری، اداری، مسکونی، فرهنگی)
فرم، شکل و مساحت بنا
شرایط اقلیمی و آب و هوایی منطقه مورد نظر برای ساخت بنا
انواع مصالح قابل دسترسی
تجربه و مهارت مشاور طراحی نماهای مدرن

مدیریت پیمان و اجرای نما
با مشاوره و طراحی نماهای مدرن لذت سپردن کار به کاردان را تجربه کنید!

نیروی انسانی مجرب با تجربه ای که از اجرای پروژه های پیشین خود اندوخته اند، می توانند گامی موثر در راستای تحقق اهداف پروژه بردارند. پس می توان از آن ها به عنوان یکی از با ارزش ترین دارایی ها یاد کرد. پرسنل ماهر هم که نیازی به تعریف ندارند! مهارت در انجام هر کاری می تواند مسیر انجام موفقیت آمیز آن کار را هموار کند. با بهره گیری از پرسنل ماهر مسیر پروژه تان را هموار کنید. نیروی انسانی متعهد نیرویی است که به فرهنگ ها، ارزش های پروژه و زمان بندی مشخص شده احترام گذاشته و کارش را مطابق با راهبردهای مشخص شده انجام دهد.

مدیریت پیمان و اجرای نما

شرکت بهساز نما به عنوان طراح، مجری و عرضه کننده ی محصولات ساختمانی با درکی عمیق از زیبایی شناسی و بهره گیری از علم روز دنیا با تیمی از متخصصین فنی مجرب، خدمات خود را به شرح زیر ارایه مینماید:

مشاوره و طراحی معماری    

  • طراحی فاز 1
  • طراحی فاز 2
  • معماری داخلی و طراحی دکوراسیون

                

محاسبات و طراحی سازه

 

  • طراحی و محاسبات انواع سازه های فلزی
  • طراحی و محاسبات انواع سازه های بتنی

مهندسی نما

 

  • طراحی و ترسیم نقشه های شاپ و اجرایی
  • تطبیق نقشه های فاز 2 و وضع موجود ساختمان
  • تحلیل و بررسی رفتار سازه ای نما و تهیه دفترچه محاسبات

 مشاوره و طراحی نمای خشک؛ تخصص ما، نیاز شما!

  • اگر به دنبال یک مرکز مورد اعتماد برای مشاوره و طراحی نمای خشک و همچنین اجرای نمای خشک هستید، می توانید روی کمک ما حساب کنید. شرکت بهساز نما متخصص مشاوره ، طراحی و اجرای نمای خشک شامل اجرای لوور و یا شیدر آلومینیومی ، اجرای نمای فریم لس آهنی ، طراحی و اجرای سقف شیشه ای اسکای لایت ، ساخت پنجره های ترمال بریک ،اجرای نمای کرتین وال فیس کپ ، اجرای نمای سرامیک خشک،اجرای نمای کامپوزیت ،تولید ونصب صفحات استرچ متال ، اجرای نمای سنگ خشک ، اجرای نمای شیشه ای اسپایدر،طراحی واجرای نمای HPL ،اجرای نمای چوب ترموود ،اجرای نمای بتن اکسپوز ،نمای بتن جی اف ارسی و فروش اتصالات نمای خشک  بوده و جزء شرکتهای پیشتاز در این زمینه می باشد و به عنوان برترین شرکت مشاوره ،طراحی و مجری نمای خشک با بهره گیری از کادری مجرب، ماهر و متعهد با نهایت افتخار و احترام در خدمت شما می باشد ، و همچنین برای دریافت اطلاعات فنی می‌توانید از سایت شرکت به نشانی https://behsaznama.ir  بازدید کرده و یا جهت گرفتن مشاوره با شماره‌های 09022142028-  09122142028 با ما در  تماس باشید.