فروش اتصالات نمای خشک

اتصالات نمای خشک

شاید بهتر باشد پیش از پرداختن به بحث درباره فروش اتصالات نمای خشک و موضوعات پیرامون آن، نخست به معرفی نمای خشک ساختمان بپردازیم.

نمای خشک ساختمان چیست؟

همان طور که می دانید، منظور از نما بخشی از ساختمان است که از فضاهای عمومی قابل رویت است. به عبارت ساده تر وقتی شما از داخل خیابان به یک ساختمان نگاه می کنید، آنچه می بینید؛ نمای ساختمان است. حالا می رویم سراغ معرفی نمای خشک.

نمای خشک که امروزه طرفداران بسیاری دارد، به نمایی اطلاق می شود که در اجرای آن از دوغاب و ملات سیمانی متداول استفاده نمی شود. شاید با خودتان چنین بیندیشید که نمای خشک قدمت چندانی نداشته و پیدایش آن به همین چند سال اخیر باز می گردد. اما حقیقت چیز دیگری است. اگرچه این روش نخستین بار در دهه هفتاد میلادی و در طراحی برج های بلند مورد استفاده قرار گرفت، اما امروزه به دلیل پیشرفت های چشمگیری که داشته است؛ به وفور به کار گرفته می شود.

استفاده از نمای خشک وزن سازه را به طور قابل توجهی کاهش داده و بدین ترتیب ایمنی آن را افزایش می دهد. بالا رفتن سرعت اجرای نما، کیفیت فوق العاده، کاهش اتلاف انرژی، قابلیت تعویض یا تعمیر نما، نصب ساده و بی دردسر، عدم ایجاد ضایعات ساختمانی و آلودگی صوتی، قابلیت اجرا در ساختمان های مرتفع و… همه و همه از مهم ترین مزایای نمای خشک هستند.   

انواع نمای خشک: سرامیک خشک، سنگ خشک و کرتین وال

نمای سرامیک خشک

نمای سرامیک خشک یکی از پرطرفدارترین انواع نمای خشک است که به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد مورد توجه ویژه قرار کارفرمایان گرفته است. همان طور که در جریان هستید، سرامیک ها سطح یکنواخت و زیبایی داشته و در طرح ها و رنگ های متعدد و متنوعی موجود می باشند. بنابراین نمای حاصل از آن ها بسیار شگفت انگیز و جذاب خواهد بود.

نمای سنگ خشک

نمای سنگ خشک هم از آن دسته نماهای کاربردی است که طرفداران بسیاری دارد. در اجرای این نما از پیچ و مهره فلزی استفاده می شود. گفتنی است که سنگ استفاده شده در این نوع نما باید ضخیم تر از سنگ های به کار گرفته شده در نمای تَر باشد. اصلی ترین دلیل این موضوع ترک خوردن سنگ های دارای ضخامت پایین در اثر سوراخ کردن و بستن پیچ است.

نمای کرتین وال

نمای کرتین وال یکی از مدرن ترین نماهای ساختمانی است که از ساختاری خود ایستا برخوردار می باشد. این نما که تحت عنوان نمای لامل نیز شناخته می شود، نمای شیشه ای و بسیار زیبا است. لازم به ذکر است که سنگینی وزن شیشه ها در این نوع سازه ها بر روی سازه کرتین وال و شاسی کشی های مربوطه است. بنابراین هیچ گونه بار مرده ای به ساختمان تحمیل نمی گردد.

اتصالات نمای خشک - بهساز نما

فروش اتصالات نمای خشک؛ آنچه برای اجرای یک نمای خشک موفق نیاز دارید!

جالب و در عین حال لازم است بدانید که قطعات متعدد و متنوعی در راستای اجرای نمای خشک ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند که می توانید آن ها را از مراکز فروش اتصالات نمای خشک تهیه کنید. اگرچه برخی از این تجهیزات به صورت اختصاصی در چند سیستم نمای خشک مورد استفاده قرار داده می شوند، اما برخی دیگر بین چندین سیستم مشترک هستند. در ادامه هر یک از این قطعات را معرفی و به اختصار مورد بررسی قرار می دهیم. شما می توانید با توجه به سیستم مد نظر خود قطعات مورد نیاز را انتخاب نموده و نسبت به خرید آن ها از یک شرکت فروش اتصالات نمای خشک اقدام کنید.

سازه زیرسازی پشت نما

سازه زیرسازی پشت نما یکی از مهم ترین قطعات نمای خشک است که وظیفه انتقال بار سیستم به زمین را بر عهده دارد. البته در صورتی که سازه اصلی ساختمان از قابلیت انتقال بار برخوردار باشد، نیازی به استفاده از سازه الحاقی نخواهد بود. در غیر این صورت اجرای سازه ای مجزا برای انتقال بار سیستم نمای خشک به زمین الزامی است.

براکت فولادی یا آلومینیومی

براکت ها یکی دیگر از قطعات اصلی مورد نیاز در اجرای نمای خشک ساختمان محسوب می شوند که با هدف اتصال سیستم نمای خشک به سازه زیرسازی مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که این قطعات با توجه به محل و مورد استفاده به دو صورت U شکل و L شکل موجود هستند. براکت فولادی یا آلومینیومی فارغ از شکل ظاهری آن، از یک طرف به سازه زیرسازی و از طرف دیگر به پروفیل های سیستم نمای خشک وصل می شود. لازم به ذکر است که این قطعات علاوه بر انتقال بار نمای خشک، موظف به برطرف نمودن ناشاقولی نما نیز هستند.

پروفیل های عمودی

پروفیل های عمودی که در سه نوع ریل، نبشی یا سپری آلومینیومی در مراکز فروش اتصالات سرامیک خشک موجود هستند، یکی از مهم ترین قطعات مورد نیاز در نمای خشک به شمار می آیند. این که کدام یک از انواع پروفیل عمودی در اجرای نمای خشک ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد، به نوع سیستم اجرای نما بستگی دارد. پروفیل های آلومینیومی که یکی از کاربردی ترین انواع پروفیل های عمودی هستند، شکل دهنده اصلی نما بوده و وظیفه یکپارچگی نما را بر عهده دارند.

فروش اتصالات نمای خشک - بهساز نما

ریل افقی آلومینیومی

ریل افقی آلومینیومی یکی دیگر از اصلی ترین قطعات استفاده شده در اجرای نمای خشک ساختمان است که در مراکز فروش اتصالات نمای خشک موجود هستند،. این ریل همان گونه که از نامش پیدا است، به صورت افقی و در فواصل مشخص شده نصب می گردد.

بست ها و قلاب های استیل یا آلومینیومی

بست ها و قلاب ها که معمولا از جنس آلومینیوم یا استنلس استیل هستند، به عنوان نگهدارنده مصالح رویه عمل می کنند. این دسته از قطعات کار نگهداری مصالح رویه را از طریق منتقل نمودن بار پوسته نما به ریل ها انجام می دهند که در مراکز فروش اتصالات سنگ خشک موجود هستند.

فاصله نگهدارها و ضربه گیرها

فاصله نگهدارها و ضربه گیرها یکی دیگر از قطعات نصب نمای خشک هستند که به منظور تنظیم بند سرامیک و جلوگیری از لرزش آن مورد استفاده قرار می گیرند. گفتنی است که قطعات نام برده ارتجاعی بوده و غالبا از جنس EPDM یا فنر استنلس استیل هستند که در مراکز فروش اتصالات نمای خشک موجود هستند،.

پیچ و پرچ اتصال قطعات به یکدیگر

پیچ ها و پرچ ها از جمله قطعاتی هستند که بین کلیه سیستم های نمای خشک مشترک بوده و به منظور اتصال قطعات به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

فرقی نمی کند به دنبال یک مرکز معتبر فروش قطعات سنگ خشک هستید یا می خواهید با خرید از یک مرکز فروش قطعات سرامیک خشک و فروش قطعات کرتین وال یک نمای خشک بی نظیر را اجرا کنید. در هر حال می توانید روی کمک ما به عنوان یکی از برترین مراکز فروش اتصالات نمای خشک حساب کنید!

فروش اتصالات نمای خشک - بهساز نما
فروش اتصالات نمای خشک
  • جهت تهیه قطعات زیرسازی نمای خشک که شامل قطعات زیرسازی سنگ خشک، قطعات زیرسازی سرامیک خشک ، قطعات زیرسازی آجر خشک ، قطعات زیرسازی بتن اکسپوز  ، قطعات زیرسازی چوب ترموود ، قطعات زیرسازی نرده استیل و هندریل ، قطعات زیرسازی کرتین وال و کلیه قطعات زیرسازی خشک می‌توانید از شرکت بهساز نما مشاوره گرفته وخریدی مناسب از نظر قیمت وکیفیت داشته باشید .

کلام پایانی 

شرکت بهساز نما متخصص طراحی و اجرای نورپردازی نما و همچنین طراحی و اجرای نمای خشک شامل طراحی – ساخت و اجرای نمای کرتین وال یونیتایز ، اجرای نمای آجرخشک ، طراحی واجرای نرده شیشه ای ، اجرای لوور و یا شیدر آلومینیومی ، اجرای نمای فریم لس آهنی ، طراحی و اجرای سقف شیشه ای اسکای لایت ، ساخت پنجره های ترمال بریک ،اجرای نمای کرتین وال فیس کپ ، اجرای نمای سرامیک خشک،اجرای نمای کامپوزیت ،تولید ونصب صفحات استرچ متال ، اجرای نمای سنگ خشک ، اجرای نمای شیشه ای اسپایدر ،  طراحی واجرای نمای HPL ، اجرای نمای چوب ترموود ، اجرای نمای بتن اکسپوز ، نمای بتن جی اف آر سی و فروش اتصالات نمای خشک  بوده و جزء شرکتهای پیشتاز در این زمینه می باشد و به عنوان برترین شرکت طراح و مجری نمای خشک با بهره گیری از کادری مجرب، ماهر و متعهد با نهایت افتخار و احترام در خدمت شما می باشد ، و همچنین برای دریافت اطلاعات فنی می‌توانید از سایت شرکت به نشانی https://behsaznama.ir  بازدید کرده و یا جهت گرفتن مشاوره با شماره‌های 09022142028-  09122142028 با ما در  تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *